Goji Cream

Goji Cream
Rate this post

Goji CreamKurt üzümü veya diğer adıyla goji üzümleri 2000 yıldır geleneksel tedavi yöntemlerinde sıklıkla kullanılan mucizevi bir ürün. Hızlı tazeleme etkileri ile çok önemli bir antioksidan olarak etki ediyor. Goji genellikle kurutulmuş halde doğada bulunur ve sıklıkla karşımıza tabletler halinde çıkar. Aynı zamanda piyasada bu süper gıdadan üretilmiş Goji Cream da bulunmakta; vücuttaki kızarıkları ortadan kaldırarak doğal güzelliğinizi gün yüzüne çıkaracak. Üretici firma vaatlerine göre bu ürün piyasadaki diğer tüm kremlerin, yüz temizleme materyallerinin önüne geçecek.

Fiyatı öğren     Ürünün kullanıcı yorumlarını göster

Goji’yi bu kadar etkin kılan ne?

Çin’de goji bir tür afrodizyak ve panase yani her derde deva ürün olarak kullanılıyor. Üzümler zaten doğada farklı türlerde yediğimiz ürünler: taze olanlar salatalarımızda, tatlılarımızda ve tuzlu ürünlerde hatta çorbalarda tüketiyoruz. Vücudunuzu derinlemesine temizleyecek bir goji çayını kendi evinizde bile yapabilirsiniz. Eğer maksimum fayda alacağınız bir güzellik ürününe ihtiyacınız varsa kullanımı kolay Goji Cream’i kullanabilirsiniz.

Çin klinik çalışmalar gösteriyor ki goji üzümleri yaşlanmayı yavaşlatan etkilere sahip. Hücre büyümesini hızlandırıp DNA formasyonunu da geliştiriyor. Doğada bulunabilecek en güçlü antioksidanlardan olarak cilde şu yararları sunuyor:

 • Hücre metabolizmasını düzenliyor
 • Yeni cilt hücrelerinin oluşumunu hızlandırıyor
 • Cildi narinleştiriyor
 • Sorunları kökten kaldırıyor

Goji Cream içeriği

Kurt üzümü veya goji üzümleri

Bu kremin ana maddeleri; antioksidan ve temizleyici, yenileştirici etkilere sahipler.

Shea butter

Kozmetik sanayinde önemli bir yere sahip. Cildi nemlendirirken ona narinlik katıyor ve temizleyici narinleştirici etkilere sahip. Mucizevi bir şekilde ellerin dahi pürüzsüzleşmesine yardımcı oluyor ve her türlü cilt için kullanımı ideal, özellikle kuru ciltler için. Ünlü Kleopatra’nın zamanında Shea butter ile yemin töreni düzenlemiş olmasına şaşırmamak lazım.

 • Argan yağı vücudu yaralanmalara ve zedelenmelere karşı koruyup yaşlanmayı durduruyor. Argan yağı Morokko kökenlidir. Genellikle kozmetik sektöründe kullanılsa da gastronomide ve geleneksel tıpta yeri ayrıdır.
 • Rosehip yağı kırışıklıkları engelleyerek cildin yaşlanmasına engel oluyor.
 • Avokado yağı kırışıklıkları yok ediyor, cildi narinleştirip esneklik kazandırıyor.
 • Aloe vera özleri tahriş olmuş cildi iyileştiriyor.

Goji Cream ne işe yarıyor?

Doğal ürün Goji Cream ciltte ortaya çıkmış kırışıklıkları ortadan kaldırarak bu kırışıklıkların tekrar oluşmasına engel olarak cildi tahriş olmaya karşı koruyor. İstenmeyen cilt kazaları ve sorunları günlük hayatımızın bir parçası haline geldi ve ne yazık ki pek çok insan kötü kalitedeki kozmetik ürünleri ile daha hızlı yaşlanıyor ve daha zayıf bağışıklık sistemi geliştiriyor. Goji Cream kırışıklıklara karşı güçlü ve etkili bir ürün, nedenleri her ne olursa olsun kırışıklıkların ve tahrişin yok olmasına neden oluyor.

GojiCream şu özelliklere sahip:

 • Cildi dengeli bir şekilde nemlendirip gözeneklerin kapanmasına neden olmaz. Kan akışını dengeler.
 • Cilde derinlemesine etki eder ve doğal kolajen üretimine destek olur; esneklik duygusu katıp kırışıklıkları en aza indirir.
 • UV radyasyon ışınlarına karşı koruyucu özelliklere sahip ve cilt doku yenilenmesinde biyolojik olarak aktif içeriklere sahip.

Düzenli kullanıldığında ise kırışıklıklar tamamen ortadan kalkacak. Tekrar oluşumlarının önüne geçen ürün içeriğindeki vitaminler, mineraller ve amino asitler sayesinde yüzünüzü zenginleştirir.

Goji Cream nasıl kullanılır?

Goji Cream sabah ve akşamları olmak üzere günde iki kez kuru ve temiz cildinize uygulayın. Yuvarlak halkalar çizerek cildinize masaj yapın. Krem cildinizde bir yağ tabakası oluşturmak ve cildiniz tarafından hızlı bir şekilde emilir.

GojiCream, öncü dermatoloji uzmanları tarafından uzun dönemli klinik deneyler sonucunda geliştirildi. Yüzümüzde genellikle farklı bölgelerde ortaya çıkan çeşitli kırışıklıklar vardır: alnımızda, göz çevresinde ve yüzümüzde. Goji Cream, cilt katmanlarına derinlemesine etki eder ve benzer pek çok kremin yaptığı gibi yalnızca yüzeyde etki sağlamaz. Özellikle az veya sık kırışıklığa sahip kadınlar için kullanımı idealdir. Aynı zamanda kırışıklık oluşuma karşı da etkin koruma sağlar. Bu ürün paraben, petrol türevleri, sentetik boyalar veya kokular içermez. Goji Cream dermatolojik olarak test edilmiş bir kremdir.

Ürün şimdilik yalnızca online olarak satın alınabilir. Gelecek dönemde seçkin eczanelerde yerini alacak.

Kullanıcı yorumları ve deneyimleri

Her türlü doğal ürünle paralel olarak, hatta Goji Cream de dahil, hem olumlu hem de olumsuz yorumları okumak mümkün. Ürün bazı dermatoloji uzmanları ve kozmetik uzmanları tarafından kendi hastalarına tavsiye ediliyor. Pek çok kadın bu üründen oldukça memnun ve sonuçların birkaç hafta sonra ortaya çıktığını belirtiyor.

Piyasada bu ürün yalnızca online olarak bulunsa bile bazı kullanıcılar Japonya’dan bir sipariş vermiş. Kadınlar bu ürünü genellikle yalnızca kendileri için değil sevdiklerine hediye olarak da alıyor. Bu nedenle deneyimler genellikle olumlu olsa da bazı kullanıcılar ürünün bir işe yaramadığını da belirtebiliyor.

Yorumlar

Goji Cream
4.9 Toplam
Artılar
 • Kullanımı kolay
 • tamamen doğal ürünler
 • gözle görülür etkiler
Eksiler
 • yüksek fiyat/li>
 • uzun bir süre kullanmak gerekiyor
Kalite
Etkisi
Uygulama
Fiyat

Diğer yorumları göster     Satıcının resmi web sayfasına giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.