Catch Me, Patch Me!

Catch Me, Patch Me!
Rate this post

Catch Me, Patch MePek de geleneksel bir ismi olmayan Catch Me, Patch Me (Yakala Beni, Yama Beni) arkasında gizlenen sır ne? Açık olmak gerekirse – kilo vermenizi sağlayan yama şeklinde bir ürün. Herkesin fazla kiloları ile sorunu varken bu her zaman güncel konu olarak kalmaya devam edecek. Açıkçasını söylemek gerekirse, tabletlere, içeceklere, spreylere veya yamalara güveniyor musunuz? Belki bazılarına yardımcı olabilir bazıları ise bunu yalnızca plasebo etkisi olarak görüyor. Bu ürün dikkatimi çekti ve detaylı olarak incelemek istedik. Gerçekten yardımcı oluyor mu yoksa yalnızca sahte bir ürün daha mı?

Fiyatı öğren     Ürünün kullanıcı yorumlarını göster

Aç kalmadan veya egzersiz yapmadan kilo verme?

Catch Me, Patch Me! Yamalarının üreticisi yaşam tarzınızda herhangi bir değişiklik yapmadan kilo verebileceğinizi iddia ediyor. Kulağa mükemmel gelmiyor mu? Daha da ötesinde, kilo verdiren yamaların kullanımı kolay ve herhangi bir yan etkisi de yok. Gün içinde yediğin yemeği kısmak veya spor salonlarında ağır egzersizler yapmak zorunda değildin. Yamalar şu işe yarıyor:

 • İstenmeyen yapı yakıyor
 • Zihinsel ve fiziksel sağlığı iyileştiriyor
 • Vücuttan zararlı toksinleri atıyor

Catch Me, Patch Me yamaları nasıl çalışıyor?

Yamalar tamamen doğal ve sağlıklı ürünlerden elde ediliyor. Kilo vermek isteyen, fazla yağlarından kurtulmak isteyen ve yo-yo etkisine maruz kalmak istemeyen herkes için ideal bir ürün. Üreticisine göre bu ürün oldukça uzun bir süredir piyasada. Bu süre içinde çeşitli testlerden geçmiş bu nedenle herhangi bir endişeye yer yok.

Kilo vermeyi sağlayan dört katmandan oluşuyor:

 • İlk katmanı yağ yakıyor
 • İkinci katmanı açlığı bastırıyor
 • Üçüncü katmanı antioksidan etkisine sahip
 • Dördüncü katmanı yağ metabolizmasını düzenliyor

Ürünün içindekiler neler?

Ürün doğal içeriklerden üretiliyor. Catch Me, Patch Me yamaları, vücudunuzdaki problemli alanlarda bulunan yağ bezlerine 24 saat boyunca doğal aktif içeriğin eşit oranda yayılmasını sağlayan deri içinden geçen teknolojiyi kullanmaktadır.

Garcinia

Kamboçya Yeşil Ağaç- yani Güneydoğu Asya’da yetişen bir ottan elde edilen öz. Geleneksel Çin tıbbında önemli bir yere sahiptir. Meyve kabukları romatizma tedavisinde ve bağırsak hastalıklarında kullanılır meyvelerin aynı zamanda diyet öğünlerinde de önemli bir yeri vardır. Açlık hissini ortadan kaldırırken kolesterol seviyesini düşürür.

Guarana

Guarana özütü enerji verirken bağırsak sorunlarını düzenler ve yağ parçalanma sürecini hızlandırır. Özellikle çok önemli bir antioksidandır. Bunların yanında guarana’nın en büyük faydası ise oldukça nadir görülen düzenleme etkisidir.

Keseli Su Yosunu

Keseli su yosunu özütü deniz ürünlerinden elde edilen ve vücuda gerekli iyodu sağlayan bir üründür. Tiroit fonksiyonunu desteklerken metabolizmayı hızlandırır. Bu nedenle kilo kaybı konusunda çok değerli etkileri vardır.

Sonuçları neler?

İştahınızda bir kesilme yaşayacaksınız ve bu da gün içinde daha az kalori almanıza neden olacak. Yağ problemli bulunan alanlarda birikemeyecek ve vücudunuz toksinlerden arındırılacak. Hem fiziksel olarak hem de zihinsel olarak kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz ve kaybettiğiniz kendine güven geri gelecek.

Catch Me, Patch Me nasıl sipariş veriliyor?

Ne yazık ki, şu an yalnızca üreticinin kendi web sitesi üzerinden sipariş verilebiliyor. Sahtelerinden sakın, piyasada sahte satıcı bulmak mümkün. En iyi karar üreticinin kendi web sitesinden ve sunduğu platformlardan bu ürünü tedarik etmektir. Tek yapmanız gereken butona tıklamak ve siparişinizi tamamlamak. Yama ürünü ne yazı ki henüz eczalarda yerini almadı. Bize inanılmaz gelmişti ama ilk sonuçları kullanıma başladığınız ilk birkaç günde almaya başlayacaksınız.

Yorumlar ve kullanıcı deneyimleri ne yönde?

Bu yamalar özellikle ABD’de çok popüler. Pek çok yorum ve inceleme okuduk ve bunların çoğu olumlu yönde. Diğer pek çok üründe de olabileceği gibi bazıları ürünü yararlı bulurken bazıları faydalı olmadığını belirtmiş. Fakat, en iyisi kişisel deneyimdir, o halde siz de bu ürüne bir şans tanıyın.

Yorumlar

Catch Me, Patch Me
4.9 Toplam
Artılar
 • yan etkisi olmayan güvenli bir ürün
 • kolay kullanım
 • 60 gün para iade garantisi
 • teslimatta nakit ödeme
Eksiler
 • Eczanelerde yok yalnızca internet üzerinden sipariş verilebiliyor
 • önceden test edilemez
Kalite
Etkisi
Uygulama
Fiyat

Diğer yorumları göster     Satıcının resmi web sayfasına giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.