Black mask

Black mask
Rate this post

Black maskHer kadın güzel olmak ister. Piyasada çok çeşitli kremler, makyaj temizleme ürünleri ve yüz maskeleri var. Bugün yüz maskeleri kategorisine odaklanmak istedik. İlgimiz bir anda Black mask adlı ürüne kaydı. Özellikle problemli ciltler için önerilen bu siyah renkli maske bir yüz peeling maskesi. Piyasada pek fazla bilinmese de gerçek anlamda mucizevi vaatlerde bulunuyor. Durum böyle olunca ürünü daha detaylı incelemek istedik. Gerçekten bu kadar etkili mi yoksa bir yalandan mı ibaret?

 

Fiyatı öğren     Ürünün kullanıcı yorumlarını göster

Siyah noktalara karşı etkin peeling maskesi

Sizin de cildiniz akne ve siyah nokta oluşumuna yatkın mı? O halde sizde yüzün problemli alanları için derinlemesine temizlik hedeflenerek geliştirilmiş Black mask ürününü içiniz rahat deneyebilirsiniz. Tanıdığım kadınların büyük çoğunluğu akne sorunundan mustarip- bu sorun yalnızca ergenlik dönemi gençler için geçerli değil. Özellikle gün yüzüne çıkmış siyah noktalar can acıtıcı olabiliyor.

Maske aktif bambu kömürü bileşenlerine sahip ve bu kozmetik ürünün ana maddesini oluşturuyor. Peeling süreci sayesinde ölmüş deri birikintilerini tamamen temizleyerek cildi siyah noktalardan arındırıyor ve akne oluşumu engelliyor. Üretici firma kullanımı kolay ve gerçek gözle görülebilir sonuç söze vermekte.

Black mask bileşiminde neler kullanılmış?

Bambu kömürü

Bu geleneksel ürün Japon üstatlar tarafından üretilen bir ürün. Vücudun pH seviyesini dengeleyen aktif anyonlar bakımından zengin olan bu bileşen cildin yaşlanmaya karşı korunmasında oldukça etkin. Cildi özellikle rahatsız eden siyah noktaların derinlemesine temizliğinde mükemmel iş çıkarıyor. Cilt temiz, narin ve canlı kalıyor.

Buğday virüsü

Çeşitli özel vitaminin birleşiminden oluşan süper içerik genellikle “konsantre sağlık” olarak da adlandırılıyor. Amino asit, mineralli tuzlar, vitaminler ve protein bakımından zengin. Özellikle vitamin E ve antioksidanlar içermesi bakımından önemli. Maske içinde buğday virüsü bir çeşit yenileyici etkiye sahip tonik görevi üstleniyor. Sert bölgeleri narinleştirip cildi yumuşatıyor ve yeterli düzeyde nem desteği sağlıyor.

Provitamin B5/ panthenol

Bu aktif içerik yalnızca saçlarınız için değil cildiniz için de harika bir bileşendir. Canlandırıcı etkilerinin yanında cildinizi yumuşatır, derinlemesine nem sağlayarak tahrişin önüne geçer ve iltihaplara karşı sizi korur. Panthenol özellikle yaz aylarında aşırı güneş ışınlarına karşı etkili koruma sağlar.

Greyfurt yağı

Bakterilere, mantara, virüslere ve kurtçuklara karşı etkin bir koruma ürünüdür. Yağ bezlerinin tazelenmesinde, hava keselerinin tazelenmesinde ve vücuttan zararlı atıkların atılmasında etkilidir. Kaşıntıyı giderir ve bu nedenle genellikle vücutta tahriş olmuş kaşıntılı bölgelerde kullanılır. Ek olarak cilde önemli oranda nem desteği sağlar.

Tüm bu içerikler ve bileşenler tamamen doğal ürünler olup yüz maskesi için harika maddelerdir. Tüm bu ürünler birbirlerini mükemmel bir şekilde tamamlıyor.

Maske nasıl kullanılmalı?

Uygulama oldukça basit. Şu adımları tek tek takip etmeniz yeterli:

  1. Cildinizi temizledikten sonra maskeyi kalın bir tabaka olacak şekilde uygulayın. Yüz ve saç alanlarına uygulamayınız.
  2. Maskeyi yüzünüzde 20 – 25 dakika bekletin. Kuruduktan sonra elastik bir forma bürünecek ve bu aşamada cildinizi rahatsız etmemelidir. Aktif bileşenler bu aşamada cildinize derinlemesine etki etmeye başlayacak.
  3. Bu süre tamamlandıktan sonra yavaş yavaş maskeyi yüzünüzden çıkarmaya başlayın. Oldukça basit bir şekilde suya, losyona veya başka bir sabuna ihtiyaç duymadan yüzünüzden çıkacak. Son olarak maske temizlendikten sonra sui le yüzünüzü yıkamanız ve kremlemeniz önerilir.

İşte bu kadar. Hızlı ve oldukça rahat. Problemli bir cildin nasıl fark edilebileceğini merak ediyor musunuz? Asıl belirtileri sert, çok gözenekli, tahriş olmuş ve lekeler oluşmaya başlamış bir cilttir. Özellikle tanecikler ve kabarcıklar oluşmuş cilt oldukça tehlikeli olabilir. Bu durumda bir cilt likit ile buluştuğunda kabarcıklar artar.

Üretici firma yüz maskesi Black mask’in dermatolojik ve klinik testlerden geçtiğini belirtiyor. Akne ve kabarcıklı bir cilt için çok etkili bir ürün olduğu buradan da anlaşılabilir.

İlk etkili sonuçlar ürün bir kez kullanılmaya başlandığında görülüyor. 14 günlük kullanımdan sonra elde ettiğiniz sonuçlar herkes tarafından rahatlıkla fark edilir olacak. En iyi sonuçlar için ürün en az bir ay boyunca kullanılmalı. Doğal bileşimi sayesinde maske alerjik herhangi bir reaksiyona neden olmuyor.

Nasıl sipariş verilir?

Ürün şimdilik yalnızca üretici firmanın web sitesi üzerinden sipariş verilebiliyor, bu bazı kullanıcılarda soru işaretlerine neden olabilir. Şimdilik ürün eczanelerde veya sağlıklı ürün satan mağazalarda bulunmuyor. Sipariş için adınızı, soyadınızı ve telefon numaranızı paylaşmanız gerekiyor ve sonrasında yetkin bir kişi sizinle iletişime geçiyor.

Yorumlar ve kullanıcı deneyimleri

Bu ürün ile ilgili çeşitli yorumlar bulmak mümkün değil. Bu yorumlar arasından anlaşılıyor ki maske gerçekten siyah noktaları etkili bir şekilde temizliyor ve cildi pürüzsüzleştiriyor. Gerçek anlamda güzel bir kozmetik ürün.

Yorumlar

Black mask
4.9 Toplam
Artılar
  • doğal içerik
  • yan etkisi yok
  • dermatolojik olarak test edilmiş
  • üretici firmaya göre ürün sertifikalı
Eksiler
  • fiyatı biraz pahalı
  • peeling maske herkes için uygun olmayabilir
Kalite
Etkisi
Uygulama
Fiyat

Diğer yorumları göster     Satıcının resmi web sayfasına giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.