Asami

Asami
Rate this post

AsamiErkeklerin ve kadınların saç dökülmesi ile ilgili sorunlar yaşadıkları bir gerçek. Erkekler için kelliğin bir sorun olmadığını hatta doğal bir süreç olduğunu düşünebilirsiniz. Fakat erkekler de sağlıklı ve güçlü saçlarla sahip olmak istiyor ve aslına bakarsanız kellik her erkeğe cazibe katmıyor. Piyasadaki pek çok ürün “mucizevi” olduğunu iddia ediyor ve bu da saç dökülmelerini ortadan kaldırıp saçlarınızın doğal ve sağlıklı bir şekilde büyüyeceğini ifade ediyor. Genellikle, hap, losyon veya diğer türlerde satılıyor. Bunlardan biri de Asami spreyi. Bu doğal saç spreyi incelemeye değer ir ürün; bu nedenle biz de bu yazımızda daha fazla detay vermek istedik. İçeriği ve fiyatı nedir, nasıl kullanılıyor ve kullanıcı yorumları ve incelemeleri ne yönde? Gerçekten işe yarıyor mu yoksa sadece bir tuzak mı?

Asami Nedir?

Asami, asıl amacı saç kaybını – alopesi – önlemek olan %100 doğal bir saç spreyidir. Beklenmedik otoimmun hastalığını yani saç dökülmesi rahatsızlığını ifade eder ve ilerleyen yaşlarda saç dökülmesi daha yoğun yaşanmaya başlar ve belirgin kellik bölgeler oluşmaya başlar. Bazı durumlarda saçlar komple dökülerek tüm yüzey kelliği oluşabilir, bazen ise kellik bölgeler kafada düzensiz bir şekilde oluşur. İlk olarak, saçlar büyümez hale gelir ve sonrasında ise dökülmeye başlarlar. Bu hastalık genellikle stres veya belirli ilaçların kullanılmasına bağlı olarak ortaya çıkar. Buna bir çözüm bulmak önemlidir. Saç kaybı genellikle daha fazla strese ve bu da daha az kişisel güvene neden olur.

Asami, aşağıda belirtilen aşamalarda tedavi olmanıza yardımcı olur:

  • Tüm saç büyüme oranını iyileştirir
  • Saçları daha yoğun ve güçlü hale getirir
  • İnce ve sağlıksız saçlardan kurtulursunuz ve kellik bölgeleriniz kapanır.

Üretici firma herhangi bir alerjik reaksiyonun olmayacağı garantisini veriyor, çünkü ürün içeriğinde hiçbir sentetik kimyasal veya koruyucu bileşen kullanılmamıştır. Tamamen özenle seçilmiş doğal ürünlerden elde edilmiş bir spreydir. Beklenmedik yan etkilerle ilgili kaygılanmanıza gerek yok. Kullanımı kolay ve çok geniş bir Alana nüfuz ediyor. Üründen alacağınız ilk etkiler bir haftalık devamlı kullanım sonucunda ortaya çıkıyor. Asami spreyi 2011 yılında piyasa sürülmüş saç kaybına karşı etkili bir üründür.

Sprey nasıl kullanılır?

Ürünün kullanımı oldukça kolaydır; herkes kullanabilir. Haftada 2-3 kez saçlarınıza uygulayın ve sonrasında su ile durulamanıza da gerek yok. Bu ürünü düzenli bir şekilde uzun bir dönem kullanın. Serum kıl foliküllerini hareketlendirerek hızlı büyümeyi ve saçların güçlenmesine neden oluyor.

Formül

Yukarıda belirtildiği üzere, Asami ürünü tamamen doğal ürünlerden elde edilmiştir, bu da ürünün oldukça büyük bir avantajı. İçeriği şu şekildedir;

Hint yağı

Eğer siz de güzel ve sağlıklı saçlara sahip olmak istiyorsanız Hint yağı kullanmanız gereken ilk ürünlerden biridir. Bu yağ kadınlar tarafından yüzyıllardır kullanılıyor ve stresli deri üzerinde iyileştirici etkilere sahip olup zayıf ve yıpranmış saçları güçlendiriyor, koruyucu ve onarıcı etkilere sahip.

Panaks ginseng ve ısırgan otu

Bu ürünler saç kıl folikül fonksiyonlarını düzenleyerek saç yapısının iyileşmesine ve güçlenmesine neden oluyor. Saçlarınızı korurken önemli bir antioksidan olarak da görev alıyor.

Öksürük otu

Cildi pürüzsüzleştiren öksürük otu hücrelerine yapı kazandırır ve kapanmış gözenekleri açarak saç büyümesini kolaylaştırır.

Vitaminler ve mineraller

Saç köklerinden saç uçlarına kadar saçlarınıza derinlemesine nüfuz eder. Zayıf ve yıpranmış saçların yapısal olarak iyileşmesine yardımcı olur.

Sonuç, daha güçlü ve çok daha sağlıklı saçlar!  Unutmayın ki saçlarınızın sağlığı yalnızca saç foliküllerinden değil aynı zamanda kafatası derisinden de kaynaklanmaktadır. Alopesi hastalığı derinlemesine tedavi edilmelidir ve bu ürün saç kaybının sonlandırılması ve sahip olduğunuz saçlarınızın güçlendirilmesi için gerekli her türlü içeriğe sahip. Ürün klinik ortamda test edilerek tescillenmiştir.

Nasıl sipariş verilir?

Asami ürünü için Çek ve Slovak dillerinde kullanılan resmi web sitesi üzerinden sipariş verilebilir. Şu anda eczanelerde bulunmuyor. Teslimat ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor ve teslimat anında ödeme tercihinden de yararlanabilirsiniz, bu şekilde faturanızı görerek ödeme yapabilirsiniz. Üretici firma üründen memnun kalmazsanız geri ödeme garantisi de veriyor.

Kullanıcı yorumları ve deneyimleri

Bu ürün ile ilgili genel forumlarda ve tartışma bloglarında gerçek deneyimleri bulamayabilirsiniz. Bu beklenmedik durum ürünün bir kandırmaca olup olmadığı sorusunu doğurabilir.

Fakat bizim deneyimimize göre ürün mükemmel etkilere sahip. Ürünü kullanan erkekler kel bölgelerin kapandığını ve saçlarının tekrar büyümeye başladığını doğruladı. Kadınlar ise saçlarının daha öncesine göre daha güçlü daha esnek ve sağlıklı olduğunda hem fikir. Bazıları ise kendi saç tasarım uzmanları ve dermatoloji uzmanları tarafından bu ürünü kullanmaları gerektiği hakkında tavsiye bile aldılar, bu büyük bir artı. Yine de ürünlerin herkes için farklı etkiler yaratabileceği unutulmamalı. Bazen ilk etkiler oldukça hızlı bir şekilde alınabilirken bazen daha uzun bir süre kullanmak ve sabırlı olmak gerekebilir. Bunun nedeni saç kaybının kendine özgün spesifik nedenleridir. Yine de, denemeye değer.

Yorumlar

Asami
4.9 Toplam
Artılar
  • tamamen doğal bir ürün
  • hiç yan etkisi yok
  • kolay kullanım
Eksiler
  • Çek dilinde pek fazla bilgi yok; resmi web sitesinde detaylı bilgiye ulaşılıyor.
  • Ücreti yüksek
  • Çok az kullanıcı yorumu
Kalite
Etkisi
Uygulama
Fiyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.